4 MILIONË KLIKIME PËR ‘I’M ALIVE’

By

Kënga shqiptare në Eurovision ‘I’m Alive’ ka regjistruar sot 4 milionë shikimesh në kanalin zyrtar të festivalit në YouTube.

Elhaida Dani është në Top 3 për shikime së bashku me Rusinë dhe Australinë.

‘I’m alive’ do ta dëgjojmë sërish nesër në finale ku paraqitet e 26-ta me radhë teksa ky do jetë edhe kodi i votimit për të./Prive.al

Artikuj të ngjashëm