Kjo është lidhja më e re në shoubizin shqiptar

By

Një tjetër çift në shoubizin shqiptar është konfirmuar tashmë. 

Trajneri i fitnessit Petrit Mehmeti po shijon një romancë me influenceren Dora Kryeziu. 

Lajmi është bërë i ditur nga kjo i fundit, përmes një TikToku ku shfaqet bashkë me Petritin. 

Lidhja e tyre mësohet se ka nisur prej disa muajsh dhe po shkon shumë mirë. 

Iu ectë gjithmonë kështu! /Prive.al 

@dorathesexyalbanian

hard launch😂

♬ original sound – zinx

Artikuj të ngjashëm