Ish i dashuri miliarder i Morena Tarakut vjen në Shqipëri

By

Iraniani miliarder, Sasha Sobhani, u bë i njohur në trojet shqiptare vetëm pak lidhjes së tij me këngëtaren/modelen, Morena Taraku.

Marrëdhënia e tyre e cila nuk zgjati shumë, ishte për javë të tëra në krye të mediave rozë.

Në atë kohë, Morena shkoi për të jetuar në Turqi atje ku qëndronte edhe Sasha, por gjithçka mbaroi shumë shpejtë.

Sasha tashmë është beqar dhe mori rrugë për Shqipëri, konkretisht në Tiranë. Këtë e ka bërë të ditur përmes Instagramit ku postoi disa gjëra në instastory duke bërë të ditur edhe lokacionin.

Miliarderi është parë edhe me një grup miqsh shqiptarë duke ngrënë darkë bashkë.

Nuk dihet akoma nëse Sasha do të vijë edhe në Kosovë, pasi siç pati zbuluar, shumë femra nga shteti jonë i kanë shkruar atij mesazhe menjëherë pas ndarjes së tij me Morenën.

Artikuj të ngjashëm