Arbana Osmani dhe bebi i porsalindur u pritën me festë në shtëpi

By

Dy ditë më parë, moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj u bënë prindër të një vogëlushi.

 

View this post on Instagram

 

Një Diell i vogël na shndriti sot❤️ Faleminderit për të gjitha bekimet tuaja, Ju dua! #family

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Djali ka emrin Diell, lajm të cilin e ndanë vetë prindërit në rrjete sociale.

Sot Arbana dhe Diell kanë lënë spitalin për të shkuar në shtëpi, ku i ka pritur një festë mjaft e ngrohtë. Ka qenë fillimisht, Xhemi që ka ndarë një foto me miken e saj më të mirë, ku në sy bien arushat gjigandë dhe ambienti i zbukuruar.

“Lumturi”, shkruan Xhemi krahas fotos.

Ndërkohë, më pas Eduarti ka publikuar një foto të dekorit, duke treguar edhe një herë entuziazmin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm