Mozzik i bën dhuratë super të shtrenjtë Loredanës (FOTO)

By

Sot në ditën e të dashuruarve, Mozzik zgjodhi një dhuratë të shtrenjtë për t’ja bërë të dashurës së tij Loredanës.

Reperi dhe artistja shihen duke blerë Rolex – njëra prej markave më të njohura dhe super të shtrenjta të orave të dorës.

“Urime Shën Valentini gruaja ime”, ka shkruar Mozzik duke postuar fotografinë në Instagram.

Mozzik dhe Loredana para pak javësh publikuan këngën e re me të cilën po shijojnë sukses jashtëzakonisht të madh./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm