Zaimina shfaqet krah vajzës (FOTO)

By

Muaj më parë këngëtarja dhe ikona e bukurisë, Zaimina Vasjari u bë nënë për të parën herë.

Ardhja në jetë e Khloe, vajzës së Zaiminës ka ndryshuar shumëçka duke e distancuar Vasjarin pak nga syri i publikut.

Bukuroshja ka preferuar një profil më të ulët dhe privatësi të lartë në këtë periudhë.

Edhe fotografitë e vajzës kanë qenë goxha të pakta por një postim i sotëm përbën përjashtim.

Në të, Zaimina shfaqet krah vajzës në një moment të bukur nënë e bijë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm