Pajtesa e “Çka ka shpija” po martohet, ja ca detaje nga dasma

By

Aktorja e njohur kosovare Fiona Gllavica, po i jep fund beqarisë, meqë po e kurorëzon dashurinë e saj tri vjeçare me Arbnor Pacollin.

Gllavica e cila u bë e famshme me rolin e nuses Pajtesa në serialin vendor “Çka ka shpija”, tani do të bëhet nuse prej vërteti.

View this post on Instagram

💗💗💗💗💗💗💗💗

A post shared by Fiona Gllavica (@fionagllavica) on

“Fustanin  e kam përzgjedhur por për flokët nuk e di se çfarë do të bëj. Është sa emocionuese aq edhe stresuese”, ka thënë Fjolla në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, me temën të jesh nuse.

Fiona Gllavica martohet këtë të premte në një lokal në ambient të hapur në periferi të Prishtinës, ndërsa dasma e saj siç ka thënë ajo, nuk do të përmbajë rituale dhe do jetë shumë moderne. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm