Ariana shkëlqen krah Ermalit në pushime (FOTO)

By

Pushimet kanë nisur edhe për Ermal Fejzullahin.

Pas një sezoni të ngjeshur me mbrëmje muzikore, koha në Shtator i dedikohet vetëm familjes.

Me Arianën dhe fëmijët, Ermali ka marrë rrugë drejt resorteve të Turqisë.

Nga ky pushim fotot nuk kanë munguar të cilat Ariana i ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Çifti shkëlqejnë në tërësi duke reflektuar përplot dashuri dhe pozitivitet. /Prive.al

View this post on Instagram

❤️

A post shared by ArianaFejzullahu (@arianafejzullahu) on

Artikuj të ngjashëm