Skena e repit po nxehet, edhe një tjetër repere publikon këngë

By

Në mes vajzave shqiptare, është ndezur zjarr.

Skena muzikore asnjëherë nuk ka qenë më e egër se sa tani sa i përket repit dhe “dissave” drejtuar nëjra tjetrës.

Dhe kësaj skene të egër, me një këngë të re i është shtuar edhe këngëtarja Nikka e cila sapo ka publikuar këngën “Nina Nona”, dhe ka ndërruar zhanër muzikor, duke bërë edhe hip-hop në vargjet e saja.

Këngëtarja e njohur me nofkën Nikka emri i së cilës është Donika Shabani, kishte debutuar në muzikë me këngën “Boll mo”, ndërsa më poshtë mund ta dëgjoni këngën e saj të re. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm