Eliza Hoxha në zi, vdes…

By

Eliza Hoxha ka njoftuar se sot ka ndërruar jetë axha i saj Zymer Hoxha.

Lajmin e dhimbshëm, artistja e dha përmes një statusi në rrjetin social Facebook.

“Sot në moshën 88 vjeçare ndërroi jetë axha im Zymer Hoxha. Varrimi i tij bëhet nesër në ora 16:00 në Podujevë.

Ngushëllime të gjithë familjarëve dhe miqëve!”, ka shkruar Eliza.

Ngushëllime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm