Boll pritëm! Nis numërimi prapa për duetin e Encës dhe Don Xhonit

By

Kur iu afruan publikimit të këngës së re, Enca dhe Don Xhoni vunë një kusht.

Projekti i përbashkët i cili po pritet me shumë interesim do të dilte në momentin kur do bëheshin 50,000 komente në postim.

View this post on Instagram

50.000 comments and ITS OUT ! GO! 🔥

A post shared by ENCA (@enca) on

E duket se reagimi i fansave mbi këtë detaj ishte mbi pritshmëritë e artistëve.

Në fare pak orë, kjo shifër u arrit duke bërë që publikimi të mos ndodhte me vënien e kushtit pasiqë nuk ishte ende tërësisht gati.

E pritja po merr fund!

Kënga do të publikohet ditën e nesërme në ora 17:00. Lajmin e ka bërë të ditur artistët përmes postimeve në Instagram.

Numërimi prapa për “Break down” të punuar nga Mixey, ka nisur! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm