Çfarë ka të re tek S4MM? (VIDEO)

By

S4MM ka folur për shumëçka rreth jetës së tij.

Në një intervistë për Prive, reperi nga Tetova ka treguar se çfarë ka ndodhur mes tij dhe gruas, çfarë plane ka rreth muzikës dhe çfarë po sjellë së shpejti.

Ndiqni intervistën e tij të plotë në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm