Ylli – Albës: Blerando krejt ditën e ka mendjen te ti (VIDEO)

By

Alba, Santiana, Ylli dhe Besi kanë zhvilluar biseda të ndryshme me njëri-tjetrin.

E në një moment ata kanë folur edhe për Blerandon dhe lojën e tij.

Ylli ka thënë se ai e ka mendjen gjithë kohës tek Alba, përcjell Klankosova.tv.

“Blerando krejt ditën e ka mendjen te ti. Blerandos i pëlqen shumë”, është shprehur Ylli, drejtuar Albës.

Artikuj të ngjashëm