Pak para lindjes, Ariana Fejzullahu ndryshon pamje (FOTO)

By

Ariana Fejzullahu, bashkëshortja e Ermalit, është gati për të sjellë në jetën vajzën e tretë.

Ajo është në javët e fundi të shtatzënisë dhe para se të bëhet nënë sërish, ajo ka vendosur të ndryshojë pak pamjen e saj.

Ariana postoi një video në llogarinë e saj në Instagram, ku tregon se ka freskuar pak flokët e saj, duke i prerë ato në një formë tjetër.

Për ata që nuk e dinë, Ariana dhe Ermali janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djalë dhe tani pritet vajza e tretë.

Me shëndet flokët dhe lindje të lehtë Ariana!./Prive.al

Artikuj të ngjashëm