Edona nervozohet, kapet me Azemin dhe Lindën (VIDEO)

By

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Edona James me mëngjes është zgjuar nervoz, pasi siç tha ajo nuk ka mundur të flejë mirë për shkak të gërhimës së Azemit.

Linda ka qenë ajo që është përfshirë në diskutimin mes Azemit dhe Edonës, ku kjo e fundit i ka thënë që të mos përzihet.

Madje, Edona e ka quajtur Lindën të pafytyrë, përcjell Klankosova.tv.

“Edhe ti mos u përzijë. E pafytyrë”, është shprehur Edona, drejtuar Lindës.

Artikuj të ngjashëm