Gjiko na e zbuloi nga dasma një gjë që s’e kemi ditur për të! (FOTO)

By

Mbrëmë i tha po Shpend Ahmetit, Kryetarit të Prishtinës kur ai e pyeti nëse donte ta merrte për grua Elita Rudin.

Gjiko në stilin e tij prej një djali urban e pak të lazdruar dha pohimin e tij në anglisht ndërsa më pas vuri firmën në letrën që dëshmon kurorëzimin.

Pranë kryetarit të Prishtinës ai dhe nusja e tij Elita vunë kurorë, ndërsa derisa po nënshkruante për martesë, Gjiko na tregoi diçka për veten e tij, të cilën s’e kemi ditur më parë.

Ai qenka majtak!

Teksa po mbante në dorë stilolapsin, Gjiko u vu re të shkruante me dorën e tij të majtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm