Venera Lumani dhe Lind Islami i këndojnë ‘Fatit’ të dashurisë (VIDEO)

By

Venera Lumani dhe Lind Islami janë një ndër çiftet më simpatikë në shoubizin shqiptar.

Krahas jetës private, të dy artistët funksionojnë suksesshëm edhe në karrierë.

Pas disa bashkëpunimeve së bashku, dyshja erdhën me një tjetër bashkëpunim dedikuar dashurisë.

Kënga e re e çiftit quhet “Fati” i cili u realizua edhe me videoklip.

Ndiqni të plotë projektin e tyre në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm