Tolgahan dhe Almeda po mendojnë për një fëmijë të dytë? (VIDEO)

By

Aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman i cili qëndroi për pak ditë në Kosovë, ka shpalosur pr Prive të pathënat nga jeta private pas bërjes baba me ardhjen në jetë të Efehan.

Si ndikoi bashkëshortja, Almeda Abazi në jetën e aktorit turk?

Përveç kësaj, në intervistën ekskluzive, ai tregoi nëse çifti janë duke menduar për një fëmijë të dytë dhe zbuloi se si është marrëdhënia e tyre prapa kamerave dhe asaj që shohim në rrjetet sociale.

Poashtu, përmes videos së mëposhtme ju mund të kuptoni arsyen e ardhjes së aktorit në Kosovë, javë më parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm