5 këngëtarë në bashkëpunim!

By

Aida dhe Vanesa Doçi tashmë të dyja janë emra të njohura në skenën e muzikës shqipe, mirëpo nuk e dinim se të gjashtë fëmijët e kësaj familje janë të talentuar në këtë fushë.

Këtë gjë e tregoi Aida në intervistën e fundit për Prive, ku ndër të tjera zbuloi se po përgatit një bashkëpunim mes pesë fëmijëve, pasiqë njëri nga vëllezërit edhe pse ka talent nuk e ka me dëshirë botën e muzikës.

Një kombinim i tillë duket të jetë interesant e mezi po e presim./Prive.al

Artikuj të ngjashëm