Vëllezërit darkojnë bashkë (VIDEO)

By

Nesër zhvillohet ndeshja vëllazërore në mes të Kosovës dhe Shqipërisë.

Ekipet janë akomoduar tashmë në hotel kurse që në mbërritje kombëtarja shqiptare u prit jashtëzakonisht mirë nga grupet e tifozerive.

Dy ekipet janë shfaqur normalisht tejet të afërt mes vete teksa në rrjete sociale qarkullojnë video ku shihen duke darkuar së bashku.

Mediat kanë raportuar se i pranishëm në darkën e përbashkët është edhe kryeministri Isa Mustafa.

Kujtojmë se ndeshja miqësore mes Kosovës dhe Shqipërisë nis nga ora 14:00. /Prive.al/

https://instagram.com/p/9_-QvNxFLI/

Artikuj të ngjashëm