A e dëgjuat “Roses” nga Gashi? (VIDEO)

By

Ashtu siç paralajmëroi, reperi i njohur me prejardhje kosovare, Gashi, publikoi këngën e tij të re.

Kjo këngë është e shoqëruar me videoklip dhe quhet “Roses”.

Në këtë klip, Gashi paraqitet me shumë stil.

Brenda pak orëve të publikimit ky projekt ka marrë mijëra klikime në kanalin Youtube.

Artikuj të ngjashëm