Ky është urimi i Aurela Gaçes për bijën e saj

By

Për Aurela Gaçen dita e sotme ishte e veçantë pasi fiks katër vite më parë u bë nënë duke sjellur në jetë vajzën Grace.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram ndjesinë dhe emocionet të qenurit nënë.

Ajo ka përshkruar momentet para lindjes dhe çastet kur Grace erdhi në këtë botë.

“E frikesuar sa s’ka Kur hyra ne sallen e operacionit…. Dhe m’u duk se rilinda perseri Kur e mora ne duar…. Nuk ndjeva me frike, por me e forte se kurre, por me e lumtur se kurre me pare . ZOT faleminderit faleminderit per kete dhurate. ” – shprehet mes të tjerash Aurela duke uruar që të gjithë fëmijët e botës të rriten me prindërit e tyre përplot dashuri.

Kujtojmë se Grace erdhi në jetë si fryt i dashurisë së këngëtares me bashkëshortin e saj, Skerdin. /Prive.al/

Screenshot_2015-11-12-21-20-55

 

Artikuj të ngjashëm