Nysreti e Albatriti takohen në një vend mjaft të veçantë! (FOTO)

By

Dyshja e njohur e skenës tonë Nysret dhe Albatrit Muqiqi përpos gjakut tjetër të përbashkët kanë edhe profesionin.

Babë e bir që të dy këngëtar të suksesshëm e shumë të dashur për publikun ditë e më tepër po rrallojnë takimet e tyre.

E kjo po ndodh për arsyen e vetme të angazhimit të madh të tyre nëpër mbrëmje muzikore gjë që po i pamundëson dyshes edhe qëndrimet e përbashkta.

Sidoqoftë ‘takim’ mjaft i veçantë mes tyre ndodhi sot kur të dy rastisën në semafora në kryeqytet.

E këtë moment të rrallë e fotografoi Albatriti i cili e publikoi në Instagram ku u shpreh se vetëm në semafora po munden të takohen mes vete njëherit duke treguar edhe dashurinë e madhe që ka për të atin. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm