Sonte në NIN të Klan Kosova, Adelina Ismajli (VIDEO)

By

Këtë mbrëmje në emisionin Nd’rrimi i Natës, mund të ndiqni intervistën me këngëtaren Adelina Ismajli.

Ajo vjen në NIN për të rrëfyer disa nga të pathënat e jetës së saj, pasi u bë nënë dhe filloi ndryshimet në karrierë.

Mëmësia, jeta personale dhe roli në serialin “O sa mirë”, si i ka përjetuar të gjitha Adelina, i tregon sonte në NIN! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm