Jonida Vokshi shatëzënë?! Aktorja jep përgjigje!

By

Prezantuesja dhe aktorja, Jonida Vokshi e cila e kurorëzoi dashurinë me Besnik Krapin, vitin që shkoi në një dasëm përrallore u vu në fokus të medias për një lajm tjetër.

U tha se çifti do të bëhen prindër shumë shpejt, mirëpo në një deklaratë të bërë së fundmi në “Wake up” të Top Channel ka mohuar këto zëra, duke shtuar se kur të ketë diçka të vërtetë do ta zbuloj vetë ajo.

Në anën tjetër, shumë shpejt do e shohim si anëtare e jurisë në “Top Talent”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm