Vajza e ish Presidentit Obama Malia, kapet me të dashurin (FOTO)

By

Malia Obama, vajza e madhe e ish Presidentit të SHBA-së Barack Obama, është kapur duke ecur dorë për dore me të dashurin e saj Rory Farquharson gjatë së enjtes së kaluar.

20 vjeçarja Malia dhe i dashuri i saj janë fotografuar në Londër të Anglisë dhe dyshja sipas fotografëve, po bënin shoping.

Malia dhe Rory janë takuar në Universitetin e Harvardit gjatë vitit të kaluar dhe dyshja anë vazhduar lidhjen e tyre për një vit. /Prive.al

malia obama holds hands with boyfriend rory farquharson in london 034122640

 

Artikuj të ngjashëm