‘Te quiero’ e Claydee-t (Video)

By

Claydee Lupa i cili theu rekordin në tregun muzikor grek me ‘Mamacita Buena’ këtë vit erdhi në duet me Ermal Mamaqin.

‘Senorita’ po pëlqehet nga publiku dhe brenda dy muajsh ka shënuar mbi 4 milionë klikime.

Po përpos këtij bashkëpunimi, para pak dite Claydee ka sjellur bashkëpunimin e ri me producentin që vepron në Los Angelos, Dave Audé.

‘Te quiero’ mban emrin ky projekt që është lançuar deri më tani vetëm në versionin audio./Prive.al

Artikuj të ngjashëm