Gjithçka gati tashmë: Ja kur do të publikohet ‘Midis Tirone’ nga Noizy

By

Ka kohë që nëpër media e në rrjete sociale qarkullojnë lajme për projektin ‘Midis Tirone’ të Noizyt, por që deri më tani nuk ka pasur asgjë konkrete.

E vetëm mbrëmjen e kaluar artisti tregoi se gjithçka është gati dhe se kënga tashmë mund të publikohet.

Përmes një postimi ditën e djeshme ai potencoi se projekti i ri mund të lansohej mbrëmjen e kaluar rreth orës 21:00 ose 22:00 por kjo gjë nuk ndodhi pasi që vetëm disa orë më vonë ai tregoi për orën e sakt të publikimit.

Dita e sotme do të jetë edhe dita finale e tij e nëse gjithçka shkon sipas planit do të jetë gati për publikun nga ora 18:00.

Më poshtë keni edhe një pjesë të shkurtër nga prurja më e re e artistit. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm