Ups tek personi i gabuar: Moderatojra bën për “pesë pare’ restoranin që i dha bukën e prishur!

By

Ndonëse nuk e pret aspak, edhe në restorantet më në zë mund të hasësh në ushqim të prishur e të skaduar afati.

Kjo i ndodhi moderatores së njohur Rudina Magjistarit, e cila ka blerë një sendvic tek blloku në Tiranë, dhe më pas me ta hapur i kë qëlluar buka me myk.

Ajo rastin e ka paraqitur në Instagram, mirëpo tregohet e kujdesshme dhe njerëzore duke mos përmendur emrin e restorantit që të mos i prishë punë.

Magjistari ka shkruar se do donte që postimi i saj, të vlente për t’i ndërgjeqësuar ata! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm