Kush është mashkulli që po shëtit me Leonorën në Europë?! (VIDEO)

By

Ka një kohë të gjatë në skenë, por sa herë përmendet emri i saj, të bën të kthesh kokën prapa. Këngëtarja Leonora Jakupi, është ndër artistet më të spikatura të këtij vendi dhe nuk po e lëshon “fronin” nga dora.

Gjithnjë me paraqitje elegante, edhe pse ka disa vjet mbi supe kjo s’po i vërehet asnjëherë në skenë.

E pati pranuar se është në një lidhje, por pa dhënë emra. Tejet anonime.

E tillë është edhe në rrjetet sociale, ku pak detaje jep nga jeta e vetë.

Por Leonora nuk mund të fshehë gjithçka. Në një udhëtim jashtë vendit, në një veturë në të cilën ndodhet ajo, dëgjohet një zë burri në prapavijë! Megjithatë, mbetet e pazbuluar se cili është ai, por ndjenja e dyshimit sigurisht, i mbytë fansat e saj. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm