Së shpejti nënë: Adelina Tahiri merr dhuratën luksoze nga bashkëshorti!

By

Po presin fëmijën e oparë t’iu vijë në jetë dhe ai do të jetë djalë.

Këngëtarja Adleina Tahiri ka marrë një dhuratë tejet luksoze nga bashkëshorti I saj maqedonas, para lindjes së bebes.

Ajo është surprizuar nga ai me një makinë super luksoze dhe entuziazmin e dhuratës nuk ka mundur ta fshehë e e ka publikuar menjëherë në Instagram.

Tahiri ka marrë një pozë para veturës së tipit Mercedes, me një buzëqeshje të madhe në fytyrë. Fundja, kë keni parë të jetë i mërzitur para një makine si ajo? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm