U përfol se ishin ndarë, çifti i njohur konfirmojnë lidhjen e tyre

By

Kishte pa qartësi për statusin e saktë të lidhjes së Lili Reinhart dhe Cole Sprouse? Jo më!

Image result for lili reinhart and cole sprouse

Në një intervistë të re për Coveteur, Lili e bëri shumë të qartë se dyshja janë zyrtarisht bashkë. Dhe ajo e bëri atë në mënyrën më të rastësishme: Duke e quajtur Cole “i dashuri im” ndërsa diskutonte për kostumet e Halloween.

“Unë mendoj se jam mbështetur drejt një personazhi për Halloween. Unë mendoj se do ta bëj atë me të dashurin tim, Cole. Unë nuk dua ta prish atë nëse nuk do të ndodhë, por është një duo televizive, “, tha Lili.

Raportet filluan të qarkullojnë në korrik që Lili dhe Cole ishin ndarë. Pastaj të dy ndanë kopertinën e tyre shumë prekëse të revistës W në Instagram me një titull që hodhi poshtë raportet e thëna drejtpërdrejt. ”

Burimi: Marieclaire.com

Artikuj të ngjashëm