Atletet e reja të Hanës, janë më të lezetshmet që keni parë deri më tani

By

Pak javë më parë, iu kemi njoftuar se Loredana ka përgatitur një këngë për vajzën e saj – Hanën. Reperja me famë në Gjermani pati postuar një video në të cilën dëgjohej kënga ku përmendej emri i të bijës por nuk ka dhënë detaje të tjera.

Loredana postoi albumin e saj në Instagram, në të cilin shihen titujt e këngëve që janë brenda tij. Kënga që prin në listë është “HANA”.

Hana është vajzë e dy prindërve shumë të famshëm, ciftit Loredana dhe Mozzik.

Nuk ka se si ajo të mos llastohet nga dy prindërit e saj. Loredana postoi në Instagramin e saj atletet e reja të Hanës janë të gjitha nga bendi sportiv Nike dhe janë tejet të lezetshme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm