Edona Llalloshi takon futbollistin e kombëtares, nuk kursen falënderimet

By

Kombëtarja edhe njëherë arriti të ngjallë ndjenjat e papërshkrueshme të krenarisë për të gjitha ata që ndoqën ndeshjen në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ apo nga shtëpia.

Dje djelmoshat e Kosovës na bën krenarë edhe njëherë me paraqitjen e tyre dhe lojën me Malin e Zi, ku triumfuan.

Edona Llalloshi është takuar me yllin e përfaqësueses Milot Rashicën me të cilin ndau edhe një imazh në llogarinë e saj në Instagram.

“Falemnderit që po na jepni kaq shumë emocione dhe po na bëni kaq shumë krenarë.” – shkruan ajo në foton ku shihet krah djalit të saj dhe futbollistit Rashica. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm