Tuna dhe Cozman së bashku në Bahamas ?!

By

Çifti i shumë përfolur për ndarje e lidhje Tuna dhe Cozman kanë udhëtuar drejt ishullit Bahamas, nën krahët e njëri tjetrit.

Edhe pse këngëtarja në rrjetin social Snap Chat ka publikuar foto ku thotë se është e vetme, burimet e afërta me dyshen në fjalë vërtetojnë për emisionin tonë se udhëtimi nuk është i vetëm.

Ata kanë marr pak pushim nga tollovia e kohës së fundit dhe se po shijojnë afër njëri-tjetrit momente të mira./Prive.al

Artikuj të ngjashëm