Një grua djallëzore si Emina! I shoqi e mundi në lojë, ajo ia punon këtë rreng

By

Bashkëshorti i saj Sam Nazarian qenka më i mirë në lojë se ajo dhe këtë e pranoi edhe Emina Çunmulaj.

Modelja e famshme madje qenka djallëzore meqë ia punoi një rreng simpatik bashkëshortit të saj.

Ata kishin hedhur një lojë bashkë dhe kishin vënë bast që nëse Emina humb, do e publikonte një fotografi të tijën në Instagram ku do shkruante: “Burri më i mirë në botë”.

Dhe Emina humbi, fotografinë e publikoi por i shtoi disa filtera të Instagramit duke e grimuar bashkëshortin e duke i bënë edhe Eyeliner.

“Ai më mundi dhe më tha që nëse unë humb, më kërkoi të publikoja një fotografi e ta shkruaja burri më i mirë në botë. Mirëpo ai nuk tha që nuk mund t’i vija filtera, kështu e bërë ma eyeliner”, ka shkruar Emina. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm