Afërdita Dreshaj e detyron të dashurin të flasë shqip (Video)

By

Bukuroshja e cila tash e sa kohë është kthyer në vendin ku jeton Amerikën, po kalon momentet më të mira të jetës së saj me hokeistin Jakub Kindl.

Biondja pasi mbaroi shopingun kthehet me të dashurin në shtëpi dhe në parking ajo e “detyron” çekun që t’ia shpreh dashurinë në gjuhën shqipe.

Ndërsa në planin muzikor projekti i fundit është me Agon Amigën ‘Topless’ i publikuar gjatë verës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm