A po sjell Adelina duet me Stresin?!

By

Është thënë qe disa ditë se dyshja në fjalë kanë nisur bashkëpunimin lidhur me këngën dhe klipin e ri i cili shumë shpejt do të publikohet dhe sipas burimeve tona kënga pritet të jetë një nga hitet që do ta përmbyll me sukses vitin 2015.

Adelina është ajo që në këngë ka ftuar Stresin dhe se duo e tyre, do të jetë diçka në një stil të veçantë për dy palët.

Kënga është duke u punuar nga producentët e On Records./Prive.al

Artikuj të ngjashëm