Ermali dhe Ami drejt Amerikës për këtë arsye

By

Çifti i njohur Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska kanë marrë rrugë drejt Amerikës.

Megjithatë, këtë herë jo vetëm si turistë por edhe me punë.

Ermali dhe Ami kanë arritur marrëveshjet për transmetimin e filmit ‘Dy gisht mjaltë’ në rrjetin e kinemave amerikane për të gjithë shqiptarët përtej oqeanit.

Bisedimet kanë rezultuar të suksesshme dhe siç kanë zbuluar përmes rrjeteve sociale, tashmë janë caktuar edhe datat.

Pas suksesit në trojet shqiptare dhe Europë, dukej se ishte radha e Amerikës që të vazhdojë jehonën e ‘Dy gisht mjaltë’. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm