Të gjithë suksesin që ajo gëzon sot, Shengyl Ismaili ia atribuon vetëm një personi

By

Aktorja shumë e dashur për publikun Shengyl Ismaili ishte protagoniste në “Kutia e pyetjeve” ku dha përgjigje shumë të sinqerta në pyetjet që i keni dërguar ju në llogarinë e emisionit në Instagram.

Në nga pyetjet ishte se kush qëndron pas suksesit të aktores dhe ajo jep një përgjigje shumë të sinqertë.

Këtë dhe shumë të tjera zbulojini në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm