Albërie Hadërgjonaj po i qëndron besnike zhanrit që di të bëj më së miri

By

Për vite të tëra Albërie Hadërgjonaj ka pasuruar muzikën shqipe me këngë balada, për të cilat koha ka dëshmuar se janë të pavdekshme.

Projekti i saj i fundit ishte një baladë më të cilën u paraqit në “Festivalin e Këngës” e që titullohej “Ku ta gjej dikë ta dua”.

Kënga u pëlqye dhe u prit shumë mirë, e këngëtarja nuk e ka ndërmend të ndalet me prurje të reja.

Edhe projekti i radhës i takon po të njëjtit zhanër dhe detajet mund t’i zbuloni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm