Dukej si rock star: Ky është çmimi i këpucëve interesante të Xhensilës (FOTO)

By

Doli pak nga stili i saj prej një gruaje elegante, për tu dukur si një yll roku.

Me xhaketë lëkure, e veshur tërësisht zi dhe me një palë këpucë shumë interesante, Xhensila ishte të enjten imazhi i ditës ngado.

Këngëtarja publikoi një fotografi në Instagram dhe mbante veshur “ankle boots” të markës Balenciaga, të cilat kanë një çmim aspak të ulët.

Faqja shqiptare në Instagram, “Whattheywearing”, ka zbuluar se këto çizme kushtojnë 1100 euro. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm