Për çfarë shifre këndon në dasma Merita Latifi?

By

Pyetjeve provokative të emisionit Prive, të premten iu k përgjigjur Merita Latifi.

Artistja e njohur pas coveri ‘Qa me bo’, tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave.

Për çfarë shifre këndon në dasma dhe me kë do të bëjë duet?

Shumëçka kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm