Dorandd rikthehet vetëm por ‘Me dosta’

By

Dorandd Sinani sot ka lansuar këngën e re ‘Me Dosta’, duke u rikthyer në skenën muzikore në sezonin e nxehtë.

Ky projekt është shkruar nga vet këngëtari dhe Simbol, muzika nga Egzon Surkishi, miksimi nga Driton Kamenica kurse incizimi u bë në studion ‘D&D’.

‘Me Dosta’ është finalizuar me një klip nga Dardan Sinani.

Kënga doli pikërisht pas suksesit që Doranndi ka pasur me këngën ‘Ti e din’ në bashkëpunim me Labinot Tahirin.

Artikuj të ngjashëm