Në fotosesionin e fundit, nusja e Remzisë shkëlqen nga nuri i shtatzënisë

By

Këngëtarja shumë e dashur, Remzie Osmani po bëhet gjyshe për herë të parë.

Djali i saj Hamza dhe bashkëshortja e tij Gëzimja janë në pritje të ëmbël dhe shumë shpejt do të bëhen prindër të një vajze.

E në fotosesionin e fundit nuk mund të mos vërenim se sa bukur dhe e shëndetshme dukej Gëzimja.

Së fundmi Remzia dhe familja e saj ishin të ftuar në rubkrikën e Prive, “25 pyetjet”.

 

 

 

Artikuj të ngjashëm