Stresi thyen heshtjen dhe flet për raportin me Kejsin (VIDEO)

By

Reperi Arkimed Lushaj i njohur me nofkën artistike si Stresi ka kohë prej kur mbushë ballinat me dy detaje: burgosen dhe jetën private.

Përflitet në baza javore për ndarjen e tij nga e fejuara dhe më pas ribashkimin por deri sot, ai nuk ka thënë fjalën e tij.

Stresi më në fund ka thyer heshtjen për raportin me Keisin në një intervistë për ‘Ftesë në 5’.

Ai ka pasur një sqarim të çuditshëm për atë që ka ndodhur duke mos dhënë një përgjigje të qartë mbi zhvillimin në jetën private.

Përgjigjen e Stresit e ndiqni të plotë më poshtë./prive.al

Artikuj të ngjashëm