A e pi duhanin Rozana Radi?

By

Për të gjithë ata që nuk e kanë ditur këtë pyetje, Rozana Radi ua dha përgjigjjen përmes Instagramit.

Dikush nga fansat e ka pyetur këngëtaren se a e pi duhanin. Dhe përgjigjja e saj ishte negative –JO.

Nëse nuk e dini, Rozana ka marrë pjesë në Kënga Magjike me këngën “Kur përfundon një dashuri si kjo e jona” për të cilën u shpërblye me çmimin e kritikës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm