Pse Mozzik u ndalua nga policia? (FOTO)

By

Mozzik aktualisht gjendet në Kosovë.

Reperi shumë i pëlqyer tashmë edhe jashtë trojeve shqipfolëse, është ndaluar dje nga Policia e Kosovës.

Këtë e ka bërë të ditur fillimisht vëllai i tij Getinjo e më pas edhe Mozzik, duke ripostuar fotografinë e njëjtë që realizoi Geti.

“T’thojsha mos u gut”, ka shkruar Getinjo, duke bërë me dije se Mozzik u ndalua nga shpejtësia.

Në foto, artisti I hitit “Kokaina”, shihet duke pritur gjobën e shkruar për të.

Nëse nuk e dini, Mozzik jeton që një kohë të gjatë në Zvicër, bashkë me gruan e tij Loredanën dhe tashmë edhe vajzën e tyre Hanën./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm