Tayna, Mozzik dhe Butrint Imeri do të na shoqërojnë në netët verore me këngën e re

By

Ashtu siç paralajmëruan, Butrint Imeri, Tayna dhe Mozzik publikuan bashkëpunimin muzikor.

“Pare” mban titullin kënga që sjell në bashkëpunim të tre artistët.

Nëse nuk e dëgjuat ende të plotë e keni më poshtë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm