Sheh ëndrra erotike? Përgjigja e aktores kosovare është shumë simpatike

By

Aktorja kosovare Gresa Gashi, javën që lamë pas u bë protagoniste e intervistës 60-të Sekonda në Prive.

Njëra nga personazhet më të njohura të serialit “O sa mirë”, s’i shpëtoi sikletit që të sjellin pyetjet e intervistës “60-të Sekonda”, dhe njëra ndër to ishte nëse sheh ëndrra erotike!

Me pak marre e siklet ajo u përgjigj:

“Shoh se të gjithë njerëzit shohin”, e më pas ia plas gazit! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm